Parc des Princes
48583
Paris,France
На ПСЖ

ПСЖ състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. ПСЖ предишната игра беше срещу - в Лига 1 на 2021/05/23 UTC, мачът завърши с резултат 0:2. ПСЖ ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Лига 1. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

ПСЖ Подреждане на последния мач
ПСЖ Формации от последно съвпадение: 4-3-3
Нападатели: Мбапе, Килиан,Неймар,Икарди, Мауро,Кийн, Мойс,Kenny·Nagera,
Midfilders: Верати, Марко,Вайналдум, Джорджиньо,Сарабия, Пабло,Паредес, Леандро,Дракслер, Джулиан,Перейра, Данило,Ди Мария, Анхел,Гай, Идриса,Рафиня,Херера, Андер,Kays·Ruiz Atil,Xavi·Simons,Maxen·Kapo,Edouard·Michut,Ismael Gharbi,
Защитници: Маркиньос,Кимпембе, Преснел,Диало, Абду,Керер, Тило,Бернат, Хуан,Флорензи, Алесандро,Курзава, Лайвин,Дагба, Колин,Бакер, Мичел,Timothee·Pembele,Abdoulaye·Kamara,
Вратари: Навас, Кейлър,Рико, Серхио,Льотелие, Александър,Lucas Lavallee,Yanis Saidani,Mathyas·Randriamamy,Denis Franchi

Паредес, Леандро, 27 мачове, 2 Асистенции

(ПСЖ списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички ПСЖ мачове на живо на мобилния си телефон!