35
Petaling Jaya Stadium
Petaling Jaya,Malaysia
На Петалинг Джая СФК

Петалинг Джая СФК състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Петалинг Джая СФК предишната игра беше срещу Келантан в Купа на Малайзия на 2021/09/30 UTC, мачът завърши с резултат 1:0. Петалинг Джая СФК ще изиграе следващия си мач на 2021/10/29 UTC срещу Келантан в Купа на Малайзия. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Петалинг Джая СФК срещу Келантан, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Петалинг Джая СФК Подреждане на последния мач
Петалинг Джая СФК Формации от последно съвпадение: 4-3-1-2
Нападатели: Дарън Лок,Safee Sali,Muhammad Syahmi·Zamri,Wan Mohd Shukri bin·Wan Ahmad,Satrunan Pilli·Jayakumar,Dudu,
Midfilders: Mohd Khyril·Muhymeen Bin Zambri,Kogileswaran Raj,Ahmad Khairil Anuar Zamri,Tinagaran·Baskeran,Ahmad Sukri·bin Abdul Hamid,Kugan·Dhevarajoo,K·Gurusamy,Veenood A-L·Subramaniam,Thivandaran·Karnan,Mahathevan·Gengatharan,Satish·Krishnan,Mugenthirran·Ganesan,Rajesh·Al Perumal,
Защитници: Salomon Raj,Prabakaran·Kanadasan,Mohamad Zamri·Pin Ramli,Raffi·Nagoorgani,Jeremy Lim·Wei Shen,Nasriq·Baharom,Ganesh·Gunasegaran,Md.·Aizulridzwan,Annas·Rahmat,Елизеу,Subramaniam·Sooryapparad,
Вратари: Kalamullah Al Hafiz,Hairol Fazreen·Abu Hasan,Mohamed·Zulfadhli,Aqil·Razak,Mohd·Muhaimin

Dhevarajan Kugan, 14 мачове, 0 Асистенции

(Петалинг Джая СФК списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Петалинг Джая СФК мачове на живо на мобилния си телефон!