*Еерсте Дивизие Разпределение Гол 10 Мачове
15
De Herdgang
Eindhoven,Netherlands
На Йонг ПСВ

Йонг ПСВ състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Йонг ПСВ предишната игра беше срещу Телстар в Еерсте Дивизие на 2021/10/15 UTC, мачът завърши с резултат 2:2. Йонг ПСВ ще изиграе следващия си мач на 2021/10/18 UTC срещу Телстар в Еерсте Дивизие. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Йонг ПСВ срещу Телстар, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Йонг ПСВ Подреждане на последния мач
Йонг ПСВ Формации от последно съвпадение: 4-3-3
Нападатели: Maximiliano Romero,Cheick Toure,Fode·Fofana,Dante·Sealy,Nigel Thomas,Fredrik·Oppegard,Johan·Bakayoko,
Midfilders: Mathias Ullereng Kjolo,Simon·Colyn,Jeremy·Antonisse,Mathijs·Tielemans,Damian Timan,Ismael·Saibari,Mohamed Nassoh,
Защитници: Emmanuel·Matuta,Mees·Kreekels,Dennis Silvanus·Vos,Fedde·Leysen,Jenson Seelt,Luis·Felipe,M. Doudah,Shurandy·Sambo,Livano Comenencia,Emmanuel van de Blaak,Nathangelo Alexandro·Markelo,Yunus·Bahadir,Koen Jansen,
Вратари: Vincent Müller,Maxime·Delanghe,Youri Roulaux,Aron·Van Lare,Kjell Peersman,Tyrick Bodak

Emmanuel van de Blaak, 9 мачове, 0 Асистенции

(Йонг ПСВ списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Йонг ПСВ мачове на живо на мобилния си телефон!