Philips Stadion
35000
Eindhoven,Netherlands
На ПСВ

ПСВ състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. ПСВ предишната игра беше срещу Фейенорд в Лига Европа на 2021/09/16 UTC, мачът завърши с резултат 2:2. ПСВ ще изиграе следващия си мач на 2021/09/19 UTC срещу Фейенорд в Лига Европа. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от ПСВ срещу Фейенорд, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

ПСВ Подреждане на последния мач
ПСВ Формации от последно съвпадение: 4-3-3
Нападатели: Carlos Vinícius,Cody Gakpo,Брума,Maximiliano Romero,Еран Захави,Yorbe Vertessen,Nigel Thomas,Fode·Fofana,Fredrik·Oppegard,
Midfilders: Noni Madueke,Гьоце, Марио,Сангаре, Ибрахим,Прьопер, Дейви,Доан, Ритсу,Гутиерес, Ерик,Райън Томас,Mauro Júnior,Ван Гинкел, Марко,Dante Rigo,Mathias Ullereng Kjolo,Mathijs·Tielemans,Jeremy·Antonisse,Ледезма, Ричард,Damian Timan,Mohamed Nassoh,Ismael·Saibari,
Защитници: Макс, Филип,Jordan Teze,Olivier Boscagli,Андре Рамальо Да Силва,Муене, Филип,Armando Obispo,Emmanuel·Matuta,Mees·Kreekels,Dennis Silvanus·Vos,Shurandy·Sambo,Jenson Seelt,Luis·Felipe,M. Doudah,
Вратари: Joel Drommel,Мвого, Ивон,Maxime·Delanghe,Vincent Müller,Aron·Van Lare,Kjell Peersman,Tyrick Bodak

Андре Рамальо Да Силва, 4 мачове, 0 Асистенции

(ПСВ списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички ПСВ мачове на живо на мобилния си телефон!