Приятелски международни срещи Ирландия 4 - 0 Катар
Катар Статистика
41
На Катар

Катар състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Катар предишната игра беше срещу Сърбия в Приятелски международни срещи на 2021/10/12 UTC, мачът завърши с резултат 4:0. Катар ще изиграе следващия си мач на 2021/11/11 UTC срещу Сърбия в Приятелски международни срещи. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Сърбия срещу Катар, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Катар Подреждане на последния мач
Катар Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Афиф, Акрам,Али, Алмоез,Ал Хайдос, Хасан,Mohammed Muntari,Abdulaziz Hatem Mohammed·Abdullah,Ismael Mohammed,Абелмотаал, Ахмед,Ismaeel Mohammad,Абдурисаг, Юсуф,
Midfilders: Боудиаф, Карим,Мадибо, Асим,Abdullah Marafee,Фатхи, Ахмед,Ali Asad,Ahmed Fathi,Humam Al Amin,Mosab Khader Mohamed,Youssef Abdel Razzaq,Khalid Muneer,Ahmed Suhail,Mohammed Waad·Albayati,Абдулсалам, Абдула,Hatim·Abdelaziz,Доозандех, Ахмед,
Защитници: Pedro Miguel,Хасан, Абделкарим,Коуки , Боалем,Pedro·Correia,Салман, Тарек,Хишам, Басам,Ал Браке, Султан,Musab Kheder,Ахмед, Хомам,Jassem Gaber·Abdulsallam,
Вратари: Ал Шееб, Саад,Meshaal Aissa Barsham,Хасан, Юсеф,Abdurahman Abdulaziz,Salah Zakaria,mahmoud abunada,Mahmud Ibrahim·Abunad

Катар списък с играчи за наранявания
-

Катар Най-резултатни {season}
-

Катар Най-добри асистенции {season}
-
(Катар списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Катар мачове на живо на мобилния си телефон!