Stade de la Meinau
29320
Strasbourg,France
На Страсбург

Страсбург състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Страсбург предишната игра беше срещу Ланс в Лига 1 на 2021/09/17 UTC, мачът завърши с резултат 3:0. Страсбург ще изиграе следващия си мач на 2021/09/22 UTC срещу Ланс в Лига 1. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Ланс срещу Страсбург, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Страсбург Подреждане на последния мач
Страсбург Формации от последно съвпадение: 5-3-2
Нападатели: Айорке, Людовик,Диало, Хабиб,Гамейро, Кевин,Варис Маджед,Мотиба, Лебо,Dion Moise Sahi,
Midfilders: Томасон, Адриен,Белегард, Жанриснер,Сисоко, Ибрахима,Ахолу, Жан-Еудес,Пърчич, Санджин,Лиенар, Димитри,Mahamé Siby,Nordin Kandil,Mahamadou Diarra,Aymeric Ahmed,Mouhamadou Habib·Diarra,Nordin·Kandil,
Защитници: Джику, Александър,Жилбер, Фредерик,Каси, Антони,Ниамси, Жерсиньо,Фила, Карол,Перен, Лукас,Максим Льо Маршан,M. Senaya,
Вратари: Селц, Матс,Камара, Бингуру,Кавашима, Еиджи,Alexandre·Pierre,Alaa·Bellaarouch

Каси, Антони, 6 мачове, 0 Асистенции

(Страсбург списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Страсбург мачове на живо на мобилния си телефон!