Santiago Bernabéu Stadium
81044
Madrid,Spain
На Реал Мадрид

Реал Мадрид live score, програма, резултати от мачовете и последните класирания. Реал Мадрид предишният мач беше срещу Борусия Дортмунд в Шампионска лига на 2024/06/01 UTC, мачът завърши с резултат 0:2.

Реал Мадрид ще играе следващия си мач на 2024/08/01 UTC срещу Милан в Шампионска лига. Когато мачът започне, ще можете да следите Реал Мадрид vs Милан live score, H2H, класирането, резултатите в реално време, обновявани минута по минута и статистиката на мача.

Реал Мадрид Последен състав на мача
Реал Мадрид формациите от последния мач: -
Нападатели: Жуниор, Винисиус,Мбапе, Килиан,Родриго,Endrick Felipe Moreira de Sousa,Álvaro Rodríguez,Juan Miguel·Latasa,Álvaro Carrillo,
Полузащитници: Джуд Белингам,Валверде, Франсиско,Камавинга, Едуардо,Чуамени, Аурелиен,Диаз, Брахим,Arda Güler,Nicolas·Paz Martinez,Модрич, Лука,Себайос, Дани,Reinier,Gonzalo,Mario Martín,Teo·Zidane,
Защитници: Милитао, Едер,Рюдигер, Антонио,Менди, Ферланд,Алаба, Давид,Francisco·Garcia,Даниел Карвахал,Валихо, Хесус,Rafael Obrador,Edgar Climent·Pujol Portorreal,Marvelous Antolin·Garzon,Jacobo Ramón Naveros,
Вратари: Тибо Куртоа,Лунин, Андрий,Mario De Luis,Lucas·Conchello,gonzalez javier francisco perez,D. Pineiro

Можете да кликнете върху който и да е играч от отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитана крака, позиция, стойност на играча, история на трансферите и т.н. Има също статистика за всеки играч във всички състезания с общ брой съиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой голове, брой картони и много други. AiScore football live score е наличен като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в Google Play и приложение за Windows phone. Можете да ни откриете във всички магазини на различни езици, като търсите "AiScore". Инсталирайте приложението AiScore и следете всички мачове на Реал Мадрид на живо на вашия мобилен телефон!