Santiago Bernabéu Stadium
81044
Madrid,Spain
На Реал Мадрид

Реал Мадрид състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Реал Мадрид предишната игра беше срещу Валядолид в Ла Лига на 2022/11/10 UTC, мачът завърши с резултат 2:1. Реал Мадрид ще изиграе следващия си мач на 2022/12/31 UTC срещу Валядолид в Ла Лига. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Валядолид срещу Реал Мадрид, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Реал Мадрид Подреждане на последния мач
Реал Мадрид Формации от последно съвпадение: 4-3-3
Нападатели: Жуниор, Винисиус,Родриго,Бензема, Карим,Марко Асенсио,Васкес, Лукас,Еден Азар,Диас, Мариано,Álvaro Rodríguez,Alvaro·Rodriguez,I.Bravo,Álvaro Carrillo,Óscar Aranda Subiela,
Midfilders: Валверде, Франсиско,Чуамени, Аурелиен,Камавинга, Едуардо,Кроос, Тони,Модрич, Лука,Себайос, Дани,Gonzalez·Carmona,Carlos Dotor,Arribas,
Защитници: Милитао, Едер,Алаба, Давид,Менди, Ферланд,Рюдигер, Антонио,Даниел Карвахал,Одриозола, Алваро,Начо,Валихо, Хесус,V.Silva,
Вратари: Тибо Куртоа,Лунин, Андрий,Lucas Canizares,Luis Federico López Andugar,D. Pineiro,Lucas·Conchello

Даниел Карвахал, 13 мачове, 1 Асистенции

(Реал Мадрид списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Реал Мадрид мачове на живо на мобилния си телефон!