La Romareda
34596
Saragossa,Spain
На Сарагоса

Сарагоса състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Сарагоса предишната игра беше срещу Ейбар в Купа на Краля на 2021/12/01 UTC, мачът завърши с резултат 0:1. Сарагоса ще изиграе следващия си мач на 2021/12/06 UTC срещу Ейбар в Купа на Краля. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Сарагоса срещу Ейбар, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Сарагоса Подреждане на последния мач
Сарагоса Формации от последно съвпадение: 4-4-2
Нападатели: Нарваес, Хуан Хосе,Нано,Miguel Puche,Ivan Azón Monzón,Алваро Хименез,Sergio·Bermejo Lillo,
Midfilders: Валентин Вада,Íñigo Eguaras,Гонзалес, Адриан,Радослав Петрович,James Igbekeme,Хави Рос,Алберто Запатер,Сайнц, Борха,Francho Gracia,Cesar Augusto·Yanis Velasco,
Защитници: Лопес, Луис,Карлос Мартин Вигарай,Enrique Clemente,Гамес, Фран,Jair Amador,Daniel Lasure,Carlos Nieto,Alejandro Francés,pep chavarria,Javier Hernández Tarroc,Angel Lopez Ramon,
Вратари: Álvaro Ratón,Кристан Дарио Алварес,Guillermo Acin Labrador,Calavia·Carlos Larroya

Сайнц, Борха, 18 мачове, 0 Асистенции

(Сарагоса списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Сарагоса мачове на живо на мобилния си телефон!