*Професионална лига Разпределение Гол 12 Мачове
El Monumental
72503
Buenos Aires,Argentina
На Ривър Плейт

Ривър Плейт състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Ривър Плейт предишната игра беше срещу Сентрал Кордоба в Професионална лига на 2021/09/19 UTC, мачът завърши с резултат 1:0. Ривър Плейт ще изиграе следващия си мач на 2021/09/25 UTC срещу Сентрал Кордоба в Професионална лига. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Сентрал Кордоба срещу Ривър Плейт, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Ривър Плейт Подреждане на последния мач
Ривър Плейт Формации от последно съвпадение: 4-1-2-1-2
Нападатели: Рафаел Боре,Матиас Суарес,Agustin Fontana,Benjamín Rollheiser,Lucas·Beltran,Daniel·Lucero,Santiago Simon,Tomas·Castro-Ponce,Federico·Girotti,Алварес, Хулиан,
Midfilders: Nicolás De la Cruz,Хорхе Андрес Караскал,Agustín Palavecino,Бруно Зукулини,Перес, Енцо,José Paradela,Леонардо Понцио,Tomas·Castro Ponce,Tomas·Galvan,
Защитници: Пауло Диас,Héctor Martínez,Рохас, Роберт,Alex Vigo,Фабрисио Ангилери,Милтън Каско,Хавиер Пинола,Джонатан Майдана,Хорхе Морейра,Tomas·Lecanda,Felipe·Pena,
Вратари: Армани, Франко,Енрике Болоня,Херман Лукс,Franco·Petroli,Agustin·Gomez,Alan·Diaz

Nicolás De la Cruz, 9 мачове, 1 Асистенции

(Ривър Плейт списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Ривър Плейт мачове на живо на мобилния си телефон!