Rostov Arena
45000
Rostov-on-Don,Russia
На ФК Ростов

ФК Ростов състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. ФК Ростов предишната игра беше срещу Спартак Москва в Купа на Русия на 2021/10/27 UTC, мачът завърши с резултат 2:0. ФК Ростов ще изиграе следващия си мач на 2021/10/30 UTC срещу Спартак Москва в Купа на Русия. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Спартак Москва срещу ФК Ростов, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

ФК Ростов Подреждане на последния мач
ФК Ростов Формации от последно съвпадение: 4-3-3
Нападатели: Николай Комличенко,Али Сове,Pontus Almqvist,Дмитри Полоз,Roman Tugarev,Aleksandr Dolgov,Danila·Proshliakov,David Tosevski,
Midfilders: Матиас Норман,Хашимото, Кенто,Armin Gigovic,Хорен Байрамов,Мамаев, Павел,Daniil Glebov,Kirill Folmer,Konstantin Kovalev,
Защитници: Maksim Osipenko,Dennis Hadžikadunić,Бастос,Игор Калинин,Денис Терентйев,Danila Sukhomlinov,Nikolai Poiarkov,Andrey Langovich,Viktor Melekhin,Aleksandr Mukhin,
Вратари: Егор Бабурин,Сергей Песяков,Максим Рудаков,Vadim·Lukyanov,Alexander Dyachkov

Дмитри Полоз, 12 мачове, 0 Асистенции

(ФК Ростов списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички ФК Ростов мачове на живо на мобилния си телефон!