Kazan Arena
45105
Kazan,Russia
На Рубин Казан

Рубин Казан състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Рубин Казан предишната игра беше срещу Динамо Москва в Висша лига на 2021/11/21 UTC, мачът завърши с резултат 1:2. Рубин Казан ще изиграе следващия си мач на 2021/11/28 UTC срещу Динамо Москва в Висша лига. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Рубин Казан срещу Динамо Москва, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Рубин Казан Подреждане на последния мач
Рубин Казан Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Ivan Ignatiev,Джордже Деспотович,Хаксабанович, Сеад,
Midfilders: Оливер Абилдгаард,Khvicha Kvaratskhelia,Дарко Йевтич,Шатов, Олег,Hwang In-Beom,Александър Зуев,Сайто, Мицуки,Владислав Игнатиев,Leon Musaev,Mikhail Kostyukov,Soltmurad Bakaev,Stepan Surikov,
Защитници: Уремович, Филип,Silvije Begić,Montassar Talbi,Георги Зотов,Ilya Samoshnikov,Konstantin Nizhegorodov,Ivan Savickiy,
Вратари: Yuri Dyupin,Иван Коновалов,Nikita Medvedev,Aleksey Gorodovoy,Nikita·Yanovich,Artyom Ismagilov

Ivan Ignatiev, 14 мачове, 0 Асистенции

(Рубин Казан списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Рубин Казан мачове на живо на мобилния си телефон!