Stadio Arechi
31300
Salerno,Italy
На Салернитана

Салернитана състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Салернитана предишната игра беше срещу Дженоа в Серия А на 2021/09/26 UTC, мачът завърши с резултат 1:0. Салернитана ще изиграе следващия си мач на 2021/10/02 UTC срещу Дженоа в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Салернитана срещу Дженоа, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Салернитана Подреждане на последния мач
Салернитана Формации от последно съвпадение: 3-4-1-2
Нападатели: Бонацоли, Федерико,Гондо, Седрик,Милан Дурич,Вергани, Едоардо,Edoardo Vergani,Нванкву, Симеон,
Midfilders: Рибери, Франк,Кулибали, Ласана,Кулибали, Мамаду,Matteo Ruggeri,Grigoris Kastanos,Капеци, Леонардо,Оби, Джоел,Франческо Ди Такио,Скиавоне, Андреа,Clemente Crisci,
Защитници: Раниери, Лука,Гаджиоло, Рикардо,Кекрида, Уажди,Стефан Страндберг,Luka Bogdan,Гьомбер, Норберт,Nadir Zortea,Ярожински, Павел,Весели, Фредерик,Ramzi Aya,Filippo Delli Carri,Sedrick Kalombo,Filippo·Delli Carri,
Вратари: Белек, Вид,Винченцо Фиорило,Гериери, Гуидо,Antonio Russo,Jacopo·De Matteis

Белек, Вид, 6 мачове, 0 Асистенции

(Салернитана списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Салернитана мачове на живо на мобилния си телефон!