Morumbi
72000
Sao Paulo,Brazil
На Сао Пауло

Сао Пауло състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Сао Пауло предишната игра беше срещу Брагантино в Серия А на 2021/10/18 UTC, мачът завърши с резултат 1:0. Сао Пауло ще изиграе следващия си мач на 2021/10/24 UTC срещу Брагантино в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Брагантино срещу Сао Пауло, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Сао Пауло Подреждане на последния мач
Сао Пауло Формации от последно съвпадение: 4-1-3-2
Нападатели: Мартин Бенитес,Лусиано,Пабло,Жоао Рохас,Paulinho Boia,Едер,Bruno·Rodrigues,Antonio Galeano,Emiliano Ariel Rigoni,Marcus Vinícius Oliveira Alencar,Jose·Caique da Silva,Joao Adriano·Sa de Almeida,Marcus Vinicius,Сантос, Жуан,Vitor Samuel Ferreira Arantes,
Midfilders: Гомес, Игор,Луан,Лизиеро,Буено, Витор,Коща, Талес,Уилиям,Евертон Фелипе,Шайлон,Хернанес,Pedrinho,Joao Pedro Gomes Palmberg,Нестор, Родриго,Gabriel Falcao·Moreira de Lima,Габриел,Диего,
Защитници: Рейналдо,Винисиус, Игор,Робърт Арболеда,Миранда,Уалс,Пеле, Лео,Орехуела, Луис,Бруно Фабиано Алвеш,Родриго,Anilson Dourado Santiado,Патрик,Велингтон,Lucas Lopes Beraldo,Nathan Gabriel de Souza Mendes,Кайо,Luiz Gustavo Oliveira da Silva,Lucas Breno Sena Lima,
Вратари: Тиаго Волпи,Пери, Лукас,Тиаго,Young·Navarro Moraes,Arthur Gazze de Souza

Гомес, Игор, 26 мачове, 0 Асистенции

(Сао Пауло списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Сао Пауло мачове на живо на мобилния си телефон!