Mapei Stadium-Città del Tricolore
21584
Sassuolo,Italy
На УС Сасуоло Калчо

УС Сасуоло Калчо състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. УС Сасуоло Калчо предишната игра беше срещу Аталанта БК в Серия А на 2023/01/29 UTC, мачът завърши с резултат 2:5. УС Сасуоло Калчо ще изиграе следващия си мач на 2023/02/04 UTC срещу Аталанта БК в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от УС Сасуоло Калчо срещу Аталанта БК, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

УС Сасуоло Калчо Подреждане на последния мач
УС Сасуоло Калчо Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Доменико Берарди,Пинамонти, Андреа,Лориенте, Арман,Дефрел, Грегор,Brian Oddei,Agustín Alvarez,Janis Antiste,Luca·D'Andrea,Agustin Alvarez Martínez,
Midfilders: Фратези, Давиде,Hamed Junior Traorè,Лопес, Максим,Торствед, Кристиан,Abdou Harroui,Emil Konradsen Ceide,Обианг, педро,Дентиньо,Christian Aucelli,M.Romero Bonfim,S.Abubakar,J. Kumi,A. Mata,matheus henrique,Salim·Abubakar,
Защитници: Мулдур, Мерт,Роджерио,Мартин Ерлич,Йоргос Кириакопулос,Ферари, Джан Марко,Айхан, Каан,Толиян, Джереми,Руан,Маркиза, Рикардо,Романя, Филипо,edoardo pieragnolo,Y.Paz,
Вратари: Консили, Андреа,Русо, Алесандро,Пеголо, Джанлука,S.Vitale,Gioele·Zacchi

Luca·D'Andrea, 15 мачове, 1 Асистенции

(УС Сасуоло Калчо списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички УС Сасуоло Калчо мачове на живо на мобилния си телефон!