*Фортуна Лига Разпределение Гол 32 Мачове
Tehelne Pole Stadion
22500
Bratislava,Slovakia
На Слован Братислава

Слован Братислава състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Слован Братислава предишната игра беше срещу - в Фортуна Лига на 2023/05/20 UTC, мачът завърши с резултат 0:1. Слован Братислава ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Фортуна Лига. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Слован Братислава Подреждане на последния мач
Слован Братислава Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Eric Ramirez,Грийн, Андре,Сапонич, Иван,Zan·Medved,Adler Da Silva,Marian Chobot,Jean·Medved,
Midfilders: Giorgi Chakvetadze,Жмрал, Яромир,Кучка, Юрай,Aleksandar Čavrić,Вайс, Владимир,Dávid Holman,Alen Mustafić,Уче,Яба Канкава,Ибрахим Рабиу,Martin Schlossar,Tigran·Barseghyan,David Hrnčár,Samuel·Habodasz,Gabriel·Hornyak,
Защитници: Vernon De Marco,Миенти Абена,Лукаш Паушек,Юри Медведев,Гурам Кашия,Lucas Lovat,Richard Krizan,Siemen Voet,
Вратари: Adrián Chovan,Michal Šulla,Martin Trnovsky,Matúš Ružinský,adam hrdina,Adam·Hrdina,Branislav·Chudik

Юри Медведев, 23 мачове, 2 Асистенции

(Слован Братислава списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Слован Братислава мачове на живо на мобилния си телефон!