*Фортуна Лига Разпределение Гол 14 Мачове
Tehelne Pole Stadion
22500
Bratislava,Slovakia
На Слован Братислава

Слован Братислава състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Слован Братислава предишната игра беше срещу ФК Копенхаген в Фортуна Лига на 2021/12/03 UTC, мачът завърши с резултат 1:2. Слован Братислава ще изиграе следващия си мач на 2021/12/09 UTC срещу ФК Копенхаген в Фортуна Лига. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от ФК Копенхаген срещу Слован Братислава, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Слован Братислава Подреждане на последния мач
Слован Братислава Формации от последно съвпадение: 4-3-3
Нападатели: Грийн, Андре,Dejan Dražić,Aleksandar Čavrić,Samuel Mráz,Езекил Хенти,Rafael Ratão,Žan Medved,Adler·Da Silva,Kirill Evgenievich·Nikitin,
Midfilders: Жмрал, Яромир,Вайс, Владимир,Уче,Dávid Holman,Жоери де Кампс,Ибрахим Рабиу,Яба Канкава,Alen Mustafić,Ондрей Петрак,Nono Villar,Filip Lichý,David Hrnčár,
Защитници: Миенти Абена,Vernon De Marco,Лукаш Паушек,Васил Божков,Юри Медведев,Гурам Кашия,Richard Krizan,Lucas Lovat,Matúš Vojtko,Vasil Božikov,
Вратари: Adrián Chovan,Michal Šulla,Matúš Ružinský,Martin Trnovsky,Branislav·Chudik,Adam·Hrdina

Миенти Абена, 11 мачове, 1 Асистенции

(Слован Братислава списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Слован Братислава мачове на живо на мобилния си телефон!