юли 2021
Южен Судан Статистика
38
На Южен Судан

Южен Судан състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Южен Судан предишната игра беше срещу - в Арабска Купа на Нациите на 2021/06/21 UTC, мачът завърши с резултат 3:0. Южен Судан ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Арабска Купа на Нациите. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Южен Судан Подреждане на последния мач
Южен Судан Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Kenny Athiu,Makueth Wol,Jose Kutch Nyuar,Tito·Okello,denis yongule,Khamis Leon·Uso,Joseph Celestino·Oyuru,Aluck Akech·Mabior,
Midfilders: asad musa,jackson morgan,Dominic Abui Pretino,manny achol,Dominic Angelo Kornelio,Stephen Pawaar,Emmanuel Thomas Lumeri,Ivan Wani,Peter Sunday·Makoi,Chol Peter·Bentiu Daniel,Samuel Tombe·Columbano,Osam Kamal·Seyid,Dusman·Peter,
Защитници: Rehan Angier,chol john kuol,godfrey okello,Majok Bak Mathiang,Mutwakil Abdulkarim,Peter Maker·Manyang,Mustafa Salim·Mustafa,Omot Sebit·David,Emmanuel James·Ezekel,David Dada·Stephen,Zakaria·Scopas Woroh,Abdu Awad·Lemi,Aatiff Mustafa·Nuraldaim,
Вратари: Majak Mawith,Ramadan John Mayik,Robert Joseph·Adu Amadio,Daniel Dak·Khamis

Южен Судан списък с играчи за наранявания
-

Южен Судан Най-резултатни {season}
-

Южен Судан Най-добри асистенции {season}
-
(Южен Судан списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Южен Судан мачове на живо на мобилния си телефон!