Ilha do Retiro
35000
Recife,Brazil
На Спорт Ресифе

Спорт Ресифе състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Спорт Ресифе предишната игра беше срещу Сантош в Серия А на 2021/10/14 UTC, мачът завърши с резултат 1:0. Спорт Ресифе ще изиграе следващия си мач на 2021/10/17 UTC срещу Сантош в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Спорт Ресифе срещу Сантош, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Спорт Ресифе Подреждане на последния мач
Спорт Ресифе Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Евералдо,Неилтон,Вандер Виейра,Андре,Барсия, Леандро,Сантяго Трелес,Роналдо,Паулиньо,Maxwell,Paulo Cesar Fonseca Brandao,Cristiano Robert Do Amaral,Mikael,Flávio Eugênio Rodrigues de Souza,Juan Kelsen Ribeiro Xavier,
Midfilders: Jonatan Gomez,Евертон Фелипе,Marcão Silva,Жозе Уелисон,Хернанес,Николас Агире,Betinho,Роналдо,Лопес, Тиаго,Игор, Жоао,Пардал, Пабло,Rafael Luiz,Marquinhos,Maxwell,Philip,Gustavo Silva de Oliveira,Helber Italo·Dos Santos,Pedro Victor,
Защитници: Адриелсон,Luciano,Сандер,Рафаел Тиере,Hayner,Евертон,Victor Gabriel Da Conceicao Ribeiro,Chico,Renzo Azevedo Pimentel De Moura,Pedro Henrique Nunes Silva,Монтейро, Хосе,Marcelo Alixandre Ajul,Pabulo Ryan Lopes Vieira,Elias,Pedro Henrique·Alves,Diego Ferreira,
Вратари: Майлсон,Сауло,Denival Tenório dos Santos,Едуардо, Карлос,Tulio Galindo·Bandeira de Melo

Sabino, 24 мачове, 0 Асистенции

(Спорт Ресифе списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Спорт Ресифе мачове на живо на мобилния си телефон!