септ 2021
Суринам Статистика
96
На Суринам

Суринам състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Суринам предишната игра беше срещу - в Златна купа на 2021/07/20 UTC, мачът завърши с резултат 2:1. Суринам ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Златна купа. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Суринам Подреждане на последния мач
Суринам Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Диего Бисесвар,Флориан Джозефзоон,Найджъл Хаселбанк,Ivenzo Comvalius,Roscello Vlijter,Shorano Mawi,Roxey Fer,Asoman Giovanni,Milton·Pinas,Stefano·Rijssel,Evani·Esperance,Giovanni·Drenthe,Cerezo·Haabo,Gilberto·Cronie,Dimitrie·Apai,Xaviero·Perk,Iwan·Pinas,Donovan·Loswijk,Wilfried·Galimo,Donnegy Seraino·Fer,
Midfilders: Тярон Чери,Дион Малоун,Роланд Алберг,Раян Коолвийк,Митчел Доналд,Jerrel Wijks,Sorencio Juliaans,Jerrel·Wijks,Ives·Vlijter,Emilio·Limon,Vitorinio·Pinas,Romano·Stekkel,Ryan Henk·Donk,Romano·Sordam,Fabian·Van Dijck,Giovanni·Waal,Roxey·Fer,Gregory·Pokie,Orpheo·Anautan,Germaine·Van Dijck,Rievaldo·Doorson,Stefano·Baneti,Naana·Jeame,Renzo·Akrosie,Brian Joshua·Elshot,Bruce·Diporedjo,
Защитници: Damil Dankerlui,Роян Донк,Shaquille Pinas,Келвин Леердам,Миенти Абена,Рамон Лювин,Sergino Rahi Eduard,Purcy de Baas,Sersinho Rahi·Eduards,Ervin·Tjon A Loi,Gillermo·Faerber,Jurmen·Vallei,Isiah·Helstone,Ivanildo Astrando·Misidjan,Miquel Danny·Darson,Albert Mervil·Nibte,Ronaldo·Kemble,Ramon Stanley Remy·Leeuwin,Ray·Frankel,Zerguinho·Deira,Guno Jeflin·Kwasie,Naldo·Kwasie,Giovanni·Alleyne,Marlon·Felter,Friso·Mando,Jetro·Fer,Furgill·Ong A Fat,Wirindei·Somai,Joel·Baja,Rocky·Kaise,Cherwin·Doorson,Anduello·Amoeferie,
Вратари: Вернер Хан,Ishan Kort,Obrendo·Huiswoud,Manuel·Kowid,Ronny·Aloema,Claidel·Kohinor

Суринам списък с играчи за наранявания
-

Суринам Най-резултатни {season}
-

Суринам Най-добри асистенции {season}
-
(Суринам списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Суринам мачове на живо на мобилния си телефон!