Того Статистика
1960
20
На Того

Того състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Того предишната игра беше срещу - в Приятелски международни срещи на 2021/06/08 UTC, мачът завърши с резултат 1:0. Того ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Приятелски международни срещи. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Того Подреждане на последния мач
Того Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Флойд Айте,
Midfilders: Kodjo Fo Doh Laba,Лалавеле Атакора,Prince Segbefia,Maklibe·Kouloun,Komlan Amewou,

-
(Того списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Того мачове на живо на мобилния си телефон!