Stadio Olimpico Grande Torino
27958
Torino,Italy
На Торино

Торино състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Торино предишната игра беше срещу Верона в Серия А на 2022/11/13 UTC, мачът завърши с резултат 1:1. Торино ще изиграе следващия си мач на 2023/01/04 UTC срещу Верона в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Торино срещу Верона, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Торино Подреждане на последния мач
Торино Формации от последно съвпадение: 3-4-2-1
Нападатели: Миранчук, Алексей,Санабрия, Антонио,Пелегри, Пиетро,Верди, Симоне,Радонич, Неманя,Карамох, Ян,Едера, Симоне,D.Seck,Matthew Garbett,
Midfilders: Никола Влашич,Лукич, Саша,Samuele Ricci,Лазаро, Валентино,Линети, Карол,Сегре, Джакопо,Michel Ndary Adopo,Altin Kryeziu,Emirhan İlkhan,Brian Bayeye,Emirhan·İlkhan,Daouda Weidmann,
Защитници: Синго, Вилфред Стефан,Perr Schuurs,David Zima,Mergim Vojvoda,Бонджорно, Алесандро,Айна, Ола,Родригес, Рикардо,Джиджи, Кофи,Ицо, Армандо,Ange Caumenan N'Guessan,Sebastian Wade,A. Anton,
Вратари: Милинкович-Савич, Ваня,Бериша, Етрит,Гемело, Лука,Matteo Fiorenza,A.Milan

Милинкович-Савич, Ваня, 15 мачове, 0 Асистенции

(Торино списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Торино мачове на живо на мобилния си телефон!