Tottenham Hotspur Stadium
62062
London,England
На Футболен клуб Тотнъм Хотспър

Футболен клуб Тотнъм Хотспър live score, програма, резултати от мачовете и последните класирания. Футболен клуб Тотнъм Хотспър предишният мач беше срещу КПР в Приятелски клубни срещи на 2024/07/20 UTC, мачът завърши с резултат 0:2.

Футболен клуб Тотнъм Хотспър ще играе следващия си мач на 2024/07/27 UTC срещу Кобе в Приятелски клубни срещи. Когато мачът започне, ще можете да следите Кобе vs Футболен клуб Тотнъм Хотспър live score, H2H, класирането, резултатите в реално време, обновявани минута по минута и статистиката на мача.

Футболен клуб Тотнъм Хотспър Последен състав на мача
Футболен клуб Тотнъм Хотспър формациите от последния мач: -
Нападатели: Бренън Джонсън,Сон, Хюнг Мин,Ричарлисон,Dane Scarlett,Jamie Donley,
Полузащитници: Мадисън, Джеймс,Кулушевски, Деян,Матар Сар,Бентанкур, Родриго,Бисума, Ив,Хойберг, Пиер,Ло Селсо, Джовани,Скип, Оливър,Салватиера, Брайън,Manor Solomon,Lucas Bergvall,A.Veliz,Alfie Devine,Romaine Mundle,Matthew Craig,M. Moore,Tyrese Hall,yago alonso,
Защитници: Кристиан Ромеро,Micky van de Ven,Iyenoma Udogie,Поро, Педро,Radu Drăguşin,A.Gray,Емерсон,Регуйон, Серхио,Дейвис, Бен,Djed Spence,Ashley Phillips,George Abbott,Alfie Dorrington,
Вратари: Викарио, Гюлиелмо,Форстър, Фрейзър,Brandon Austin,Уайтман, Алфи,Luca Gunter

Iyenoma Udogie, Muscle Injury, -

Можете да кликнете върху който и да е играч от отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитана крака, позиция, стойност на играча, история на трансферите и т.н. Има също статистика за всеки играч във всички състезания с общ брой съиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой голове, брой картони и много други. AiScore football live score е наличен като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в Google Play и приложение за Windows phone. Можете да ни откриете във всички магазини на различни езици, като търсите "AiScore". Инсталирайте приложението AiScore и следете всички мачове на Футболен клуб Тотнъм Хотспър на живо на вашия мобилен телефон!