WIRSOL Rhein-Neckar-Arena
30150
Sinsheim,Germany
На Хофенхайм

Хофенхайм състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Хофенхайм предишната игра беше срещу Реймс в Приятелски клубни срещи на 2021/07/24 UTC, мачът завърши с резултат 2:2. Хофенхайм ще изиграе следващия си мач на 2021/07/31 UTC срещу Реймс в Приятелски клубни срещи. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Хофенхайм срещу Реймс, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Хофенхайм Подреждане на последния мач
Хофенхайм Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Крамарич, Андрей,Бебу, Ихлас,Дабур, Мунас,Адамян, Саргис,Maximilian Beier,Белфодил, Ишак,Georginio·Rutter,Marco·John,
Midfilders: Баумгартнер, Кристоф,Грилич, Флориан,Сесеньон, Райън,Самасеку, Диадие,Гейгер, Денис,Скьов, Роберт,Руди, Себастиан,Гачинович, Мият,Alfons Amade,Sejad Salihović,Max·Geschwill,
Защитници: Пош, Щефан,Кадерабек, Павел,Акпогума, Кевин,Вогт, Кевин,Ричардс, Крис,Нордвайт, Хавард,Стафилидис, Костас,Бичакчич, Ермин,Хюбнер, Бенджамин,Нуху, Касим,Бренет, Джошуа,Gabriel·Haider,Melayro Bogarde,
Вратари: Бауман, Оливер,Михаел Есер,Пентке, Филип,Luca·Philipp,Nahuel Nicholas·Noll

-
(Хофенхайм списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Хофенхайм мачове на живо на мобилния си телефон!