Dacia Arena
25132
Udine,Italy
На Удинезе

Удинезе състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Удинезе предишната игра беше срещу Верона в Серия А на 2021/10/24 UTC, мачът завърши с резултат 1:1. Удинезе ще изиграе следващия си мач на 2021/10/27 UTC срещу Верона в Серия А. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Удинезе срещу Верона, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Удинезе Подреждане на последния мач
Удинезе Формации от последно съвпадение: 5-4-1
Нападатели: Делофеу, Жерар,Пусето, Игнасио,Съксес, Айзък,Несторовски, Илия,Фернандо Форестиери,Теодорчик, Лукаш,Beto,Simone Ianesi,
Midfilders: Перейра, Роберто,Уолъс,Толгай Али Арслан,Макенго, Жан-Виктор,Яяло, Мато,Jan Kubala,Jacopo Fedrizzi,Lazar Samardzic,
Защитници: Nahuel Molina,Бекао,Родриго,Нютинк, Брам,Самир,Перез, Нехуен,Ларсен, Йенс,Зеегелар, марвин,Де Мело, Себастиен,Brandon Soppy,Iyenoma Udogie,Ricky Maset,Brandon·Soppy,
Вратари: Силвестри, Марко,Падели, Даниеле,Сантуро, Антонио,matteo carnelos,Edoardo Piana,Edoardo Piana,Matteo·Carnelos

Силвестри, Марко, 9 мачове, 0 Асистенции

(Удинезе списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Удинезе мачове на живо на мобилния си телефон!