*Austrian 3.Liga Разпределение Гол 14 Мачове
41
13
28
На ШФ Вьоргл

ШФ Вьоргл състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. ШФ Вьоргл предишната игра беше срещу - в Austrian 3.Liga на 2021/10/16 UTC, мачът завърши с резултат 3:1. ШФ Вьоргл ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Austrian 3.Liga. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

ШФ Вьоргл Подреждане на последния мач
ШФ Вьоргл Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Suleyman·Unal,Emil·Bubalo,Alexander·Schaber,Peter·Kostenzer,Danijel·Djuric,Alessandro·Kovacevic,Baris Harmanci,Emre·Yildiz,
Midfilders: Drazen Kekez,Julian·Schulnig,Eldin·Sabic,Matthias·Gugglberger,Andreas·Neurauter,Silvano·Brandl,Daniel·Egger,Stefan·Horngacher,Julian·Gruber,Tobias·Aubock,Belmin·Majetic,Hamid·Aminpur,Hermann Achorner,Sascha·Worgetter,
Защитници: Dino Bevab,Johannes·Erb,Benjamin Kraft,Nikola·Damjanovic,Hans·Haderecker,Mahir·Iftic,Thomas Schennach,Manuel·Sailer,Adis·Husic,Aleksandar·Markovic,Patrick·Beschta,Haris·Husic,
Вратари: David Stockl,Aleksandar·Topic,Paul·Linzbauer,Gunther·Langthaler,Esmin·Hausic,Marco·Lella,Peter·Hajda

M. Schöpf, 6 мачове, 0 Асистенции

(ШФ Вьоргл списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички ШФ Вьоргл мачове на живо на мобилния си телефон!