авг 2021
Замбия Статистика
54
На Замбия

Замбия състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Замбия предишната игра беше срещу - в КАФ Купа на Конфедерациите на 2021/07/14 UTC, мачът завърши с резултат 0:0. Замбия ще изиграе следващия си мач на - срещу - в КАФ Купа на Конфедерациите. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Замбия Подреждане на последния мач
Замбия Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Fashion Sakala,Evans Kangwa,Augustine Mulenga,Justin Shonga,Чисамба Лунгу,Lazarous Kambole,Brian Mwila,emmanuel chabula,Mukuka·Mulenga,Jackson·Mwanza,Patrick·Ngoma,Winston·Kalengo,Collins·Mbesuma,Емануел Маюка,Musonda, Mwape,Ronald·Kampamba,
Midfilders: Enock Mwepu,Salulani Phiri,Nathan Sinkala,Rodrick Kabwe,Lubambo Musonda,Ghampani Lungu,Kondwani Mtonga,amity shamende,kangwanda a.,collins sikombe,Benson Sakala,Kelvin Kampamba,kelvin kapumbu,Leonard Mulenga,Bruce·Musakanya,Given Singuluma,Rainford Kalaba,Ernest·Mbewe,
Защитници: Сунзу, Стопия,Emmanuel Mbola,Donashano Malama,Davies Nkausu,T. Mwape,Zachariah Chilongoshi,Luka Banda,chiboni kondwani,Ziyo·Tembo,Isaac·Shamujompa,Solomon·Sakala,Spencer·Sautu,Christopher·Munthali,
Вратари: Kennedy Mweene,Joshua Titima,lameck siame,allan chibwe,Sebastian·Mwange,Toaster·Nsabata,Danny Munyao

Замбия списък с играчи за наранявания
-

Замбия Най-резултатни {season}
-

Замбия Най-добри асистенции {season}
-
(Замбия списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Замбия мачове на живо на мобилния си телефон!