Krestovsky Stadium
67000
Saint Petersburg,Russia
На Зенит

Зенит състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Зенит предишната игра беше срещу Рубин Казан в Шампионска лига на 2021/09/14 UTC, мачът завърши с резултат 1:0. Зенит ще изиграе следващия си мач на 2021/09/20 UTC срещу Рубин Казан в Шампионска лига. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Рубин Казан срещу Зенит, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Зенит Подреждане на последния мач
Зенит Формации от последно съвпадение: 5-4-1
Нападатели: Азмун, Сардар,Малком,Клаудиньо,Дзюба, Артем,Daniil Kuznetsov,
Midfilders: Бариос, Уилмар,Wendel,Кузяев, Далер,Магомед Оздоев,Ерокин, Александър,Andrey Mostovoy,Kirill Kravtsov,
Защитници: Дъглас Сантос,Ловрен, Деян,Вячеслав Караваев,Ракитский, Ярослав,Aleksei Sutormin,Dmitri Chistyakov,Danil Krugovoy,Danila·Khotulev,
Вратари: Критсиук, Станислав,Михаил Кержаков,David Byazrov,Daniil Odoevski,Georgiy Korolev

Andrey Mostovoy, 7 мачове, 0 Асистенции

(Зенит списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Зенит мачове на живо на мобилния си телефон!