Knights vs Rocks Hlava na hlavu celkově

  • Knights
  • Rocks
  • Wins
  • 4
  • 3
  • Avg Runs
  • 242.6
  • 251.3
  • Max Runs
  • 532
  • 531
  • Min Runs
  • 160
  • 161
  • Batting 1st

    • Knights
    • Rocks
    • Wins
    • 4
    • 3
    • Avg Runs
    • 237.0
    • 205.7
    • Max Runs
    • 493
    • 333
    • Min Runs
    • 160
    • 161
  • Batting 2st

    • Knights
    • Rocks
    • Wins
    • 4
    • 3
    • Avg Runs
    • 5.6
    • 45.6
    • Max Runs
    • 39
    • 319
    • Min Runs
    • 39
    • 319

Head to Head Record

Top Batting Performers

Most Runs

  • # Player
  • 1 Clyde Fortuin 245.0
  • 2 Micheal Copeland 233.0
  • 3 Matthew Caleb Kleinveldt (ENG) 199.0
  • 4 Pieter Jacobus Malan (ZAF) 185.0
  • 5 Gihahn Love Cloete (ZAF) 170.0

Highest Scores

  • # Player
  • 1 Matthew Caleb Kleinveldt (ENG) 199.0
  • 2 Clyde Fortuin 133.0
  • 3 Gihahn Love Cloete (ZAF) 122.0
  • 4 Janneman Nieuwoudt Malan (ZAF) 88.0
  • 5 Pieter Jacobus Malan (ZAF) 86.0

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Jethli Van Briesies 170.0
  • 2 Gerald Coetzee (ZAF) 142.9
  • 3 Neil Brand (ZAF) 139.4
  • 4 Cole Abrahams 132.0
  • 5 Christiaan Jonker (ZAF) 130.8

Best Average

  • # Player
  • 1 Clyde Fortuin 245.0
  • 2 Micheal Copeland 233.0
  • 3 Gihahn Love Cloete (ZAF) 170.0
  • 4 Raynard van Tonder (ZAF) 136.0
  • 5 Patrick Botha (ZAF) 81.0

Top Bowling Performers

Most Wickets

  • # Player
  • 1 Aubrey Ryan Swanepoel 11.0
  • 2 Shaun von Berg (ZAF) 10.0
  • 3 Maqunqu, Monde 7.0
  • 4 Bamanye Xengxe 7.0
  • 5 Imran Manack 6.0

Best Bowling

  • # Player
  • 1 Aubrey Ryan Swanepoel 11/253
  • 2 Shaun von Berg (ZAF) 10/279
  • 3 Bamanye Xengxe 7/128
  • 4 Maqunqu, Monde 7/129
  • 5 Imran Manack 6/233

Best Economy Rate

  • # Player
  • 1 Orapeleng Motlhoaring (ZAF) 2.1
  • 2 Stiaan van Zyl (ZAF) 2.6
  • 3 Aaron Mpho Phangiso (ZAF) 3.2
  • 4 Patrick Botha (ZAF) 3.3
  • 5 Aubrey Ryan Swanepoel 3.4

Best Strike Rate

  • # Player
  • 1 Ziyaad Abrahams (ZAF) 4.8
  • 2 Gerald Coetzee (ZAF) 12.0
  • 3 Tiaan van Vuuren (ZAF) 15.6
  • 4 Akhona Mnyaka (ZAF) 18.0
  • 5 Lehan Botha (ZAF) 18.0

Minulé výsledky H2H

Date
S1
S2
Celkem
Výsledek

Rocks won by 5 wickets

CSA One-Day Cup Division 1
2025/02/26

Knights won by 21 runs

CSA One-Day Cup Division 1
2022/12/14

-

CSA Provincial One Day Challenge
2022/03/13

-

Knights won by 3 runs

Posledních 5 Knights shodných statistik

Date
S1
S2
Celkem
Výsledek

Easterns won by 18 runs

Tuskers won by 7 wickets

Titans won by 124 runs

Rocks won by 5 wickets

Western Province won by 5 wickets

poslední 5 , Knights Výhry 0 , Remízy 0 , Prohry 5 , Vyhrává: 0.00%

Posledních 5 Rocks shodných statistik

Date
S1
S2
Celkem
Výsledek

Western Province won by 6 wickets

Rocks won by 3 wickets

Rocks won by 63 runs

Rocks won by 5 wickets

-

poslední 5 , Rocks Výhry 3 , Remízy 0 , Prohry 2 , Vyhrává: 60.00%

Knights Naplánovat

Date
S1
S2
Celkem
CSA 4-Day Franchise Series
2026/12/03
CSA 4-Day Franchise Series
2026/11/26
CSA 4-Day Franchise Series
2026/11/19
CSA T20 Challenge
2026/10/25
CSA T20 Challenge
2026/10/18

Rocks Naplánovat

Date
S1
S2
Celkem
CSA 4-Day Franchise Series
2026/12/03
CSA 4-Day Franchise Series
2026/11/26
CSA 4-Day Franchise Series
2026/11/19
CSA T20 Challenge
2026/10/25
CSA T20 Challenge
2026/10/18
Statistiky rekordů Knights vs Rocks Head to Head

Tímy Knights a Rocks odohrali 7 zápasov od 2022. Medzi nimi Knights vyhrala 4 zápasy (Priemer Biehov 242.6, Maximálne Biehy 532, Minimálne Biehy 160), zatiaľ čo Rocks vyhrala 3 (Priemer Biehov 251.3, Maximálne Biehy 531, Minimálne Biehy 161).
V posledných 5 zápasoch Knights vyhrala 2, prehrala 3, s priemerným počtom 158.0 biehov na zápas.
V posledných 5 zápasoch Rocks vyhrala 2, prehrala 3, s priemerným počtom 254.6 biehov na zápas.
Táto stránka zobrazuje vzájomnú bilanciu medzi Knights vs Rocks, vrátane najväčších víťazstiev a prehier medzi obidvoma tímami, a štatistiky H2H vo všetkých súťažiach. Nachádzate sa na stránke, kde môžete porovnať tímy Knights a Rocks pred začiatkom zápasu. Tu môžete ľahko porovnávať štatistiky oboch tímov.
Štatistiky H2H Knights vs Rocks boli aktualizované dňa 2026/10/15 o 08:05.