80018
Město
Milan,Italy
Na AC Milan

AC Milan rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. AC Milan předchozí hra byla proti Arsenal v Italian Serie A dne 2022/11/13 UTC, zápas skončil výsledkem 2:1. AC Milan nastoupí na příští zápas 2022/12/13 UTC proti Arsenal v Italian Serie A. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Arsenal vs AC Milan, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

AC Milan Sestava posledního zápasu
AC Milan Formace posledního zápasu: 4-2-3-1
Útočníci: Rafael Leão,Charles De Ketelaere,Ante Rebić,Divock Origi,Junior Messias,Olivier Giroud,Zlatan Ibrahimović,Marko Lazetić,
Záložníci: Ismaël Bennacer,Sandro Tonali,Brahim Díaz,Alexis Saelemaekers,Aster Vranckx,Rade Krunić,Yacine Adli,Tiemoué Bakayoko,Tommaso Pobega,antonio gala,
Obránci: Theo Hernández,Fikayo Tomori,Davide Calabria,Sergiño Dest,Matteo Gabbia,Simon Kjær,Fodé Ballo-Touré,Alessandro Florenzi,andrei coubis,Pierre Kalulu,Malick Thiaw,
Brankáři: Mike Maignan,Ciprian Tătărușanu,Antonio Mirante,Sebastiano Desplanches,F.Pseftis,Andreas Jungdal,L. Nava

Junior Messias, 12 shod, 1 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny AC Milan zápasy živě na svém mobilu!