21300
Město
Bergamo,Italy
Na Atalanta

Atalanta rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Atalanta předchozí hra byla proti Lazio v Italian Serie A dne 2023/02/04 UTC, zápas skončil výsledkem 1:0. Atalanta nastoupí na příští zápas 2023/02/11 UTC proti Lazio v Italian Serie A. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Lazio vs Atalanta, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Atalanta Sestava posledního zápasu
Atalanta Formace posledního zápasu: 3-5-2
Útočníci: Ademola Lookman,Duván Zapata,Rasmus Winther·Hojlund,Luis Muriel,Alassane Sidibe,T.De Nipoti,
Záložníci: Teun Koopmeiners,Mario Pašalić,Jérémie Boga,Marten de Roon,Simone Muratore,Samuel Giovane,lukas vorlicky,Éderson,
Obránci: Merih Demiral,Joakim Maehle,Berat Djimsiti,Hans Hateboer,Caleb Okoli,Rafael Tolói,Davide Zappacosta,José Luis Palomino,Giorgio Cittadini,Matteo Ruggeri,Nadir Zortea,Matteo Lovato,Giorgio Scalvini,Brandon·Soppy,
Brankáři: Juan Musso,Marco Sportiello,Francesco Rossi,J.Sassi,M.Dajcar,T.Bertini

Marten de Roon, 19 shod, 1 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Atalanta zápasy živě na svém mobilu!