21300
Město
Bergamo,Italy
Na Atalanta

Atalanta live score,rozvrh, výsledky zápasů a nejnovější pořadí. Předchozí zápas Atalanta byl proti Fiorentina v Italian Serie A dne 2024/06/02 UTC, zápas skončil výsledkem 2:3.

Atalanta se chystá hrát svůj další zápas dne 2024/08/14 UTC proti Real Madrid v Italian Serie A. Až začne zápas, budete moci sledovat Real Madrid vs Atalanta live score, H2H, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasu.

Atalanta Sestava posledního zápasu
Sestava posledního zápasu Atalanta: 3-4-1-2
Útočníci: Ademola Lookman,Gianluca Scamacca,Charles De Ketelaere,El Bilal Toure,Aleksey Miranchuk,Duván Zapata,M.Cisse,Alassane Sidibe,T.De Nipoti,Siren Diao·Balde,
Záložníci: Teun Koopmeiners,Éderson,Mario Pašalić,Marten de Roon,Michel Ndary Adopo,E. Muhameti,M. Chiwisa,pietro comi,Alessandro Cortinovis,Leonardo Mendicino,
Obránci: Giorgio Scalvini,Isak Hien,Matteo Ruggeri,Emil Holm,Sead Kolašinac,Berat Djimsiti,Mitchel Bakker,Davide Zappacosta,Hans Hateboer,Rafael Tolói,Marco Palestra,Giovanni Bonfanti,José Luis Palomino,I. Regonesi,T. Del Lungo,Andrea·Ceresoli,
Brankáři: Marco Carnesecchi,Juan Musso,paolo vismara,J.Sassi,Francesco Rossi,M.Dajcar

Berat Djimsiti, 38 zápasů, 1 asistencí

(Seznam nejlepších střelců/asistentů Atalanta je aktualizován živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na jakéhokoli hráče ze soupisky na stránce sestavy a zobrazit jeho osobní informace, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, transferová historie atd. K dispozici jsou také statistiky pro každého hráče ve všech soutěžích s celkovým počtem odehraných a zahájených zápasů, odehraných minut, počtu vstřelených gólů, počtu karet a mnohem více. Aplikace AiScore football live score je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows Phone. Můžete nás najít ve všech obchodech v různých jazycích vyhledáváním "AiScore". Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny zápasy Atalanta živě na svém mobilním zařízení!