2300
Město
Gargzdai,Lithuania
Na Banga Gargzdai

Banga Gargzdai rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Banga Gargzdai předchozí hra byla proti - v Lithuanian A Lyga dne 2021/11/28 UTC, zápas skončil výsledkem 0:1. Banga Gargzdai nastoupí na příští zápas - proti - v Lithuanian A Lyga . Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky - vs -, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Banga Gargzdai Sestava posledního zápasu
Banga Gargzdai Formace posledního zápasu: 4-2-3-1
Útočníci: Simonas Urbys,Sergey Kundik,Arnas·Spycius,Vitinho,Renato·Matos,Darius·Zubauskas,Ignas·Venckus,Srebalius·Pijus,
Záložníci: Daniel Romanovskij,Dovydas Norvilas,Deividas Lukosius,Benas·Anisas,Robertas Vėževičius,Skirmantas Rakauskas,Karolis Urbaitis,Paulius Lotuzys,Arkadiy·Filipchuk,Mantas·Petrikas,Edgaras Anulis,Armandas·Sveistrys,Yuri Pavlik,Shogo·Yoshikawa,Karolis·Zebrauskas,Norito·Hashiguchi,Ernestas·Stockunas,
Obránci: Karolis·Toleikis,Eduardas·Jurjonas,Mindaugas·Gelzinis,Karolis·Pliuskys,Valdas Antuzis,Edvinas Brackus,Deividas Padaigis,Justas·Kerpe,Mauricio·Pinto,
Brankáři: Bertasius, Mantas,Ignas·Driomavias,Dovydas·Spanceris,Kornelijus·Smilingis,Edgaras·Norvilas

shogo yoshikawa, 30 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Banga Gargzdai zápasy živě na svém mobilu!