65647
Město
Lisbon,Portugal
Na Benfica

Benfica rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Benfica předchozí hra byla proti Boavista FC v UEFA Champions League dne 2021/09/14 UTC, zápas skončil výsledkem 0:0. Benfica nastoupí na příští zápas 2021/09/20 UTC proti Boavista FC v UEFA Champions League. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Benfica vs Boavista FC, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Benfica Sestava posledního zápasu
Benfica Formace posledního zápasu: 3-4-2-1
Útočníci: Rafa Silva,Darwin Nuñez,Everton,Roman Yaremchuk,Haris Seferović,Gonçalo Ramos,Nemanja Radonjić,Gil Dias,Rodrigo Pinho,Henrique Pereira·Araujo,
Záložníci: Julian Weigl,João Mário,Gedson Fernandes,Pizzi,Valentino Lazaro,Diogo Gonçalves,Gabriel Pires,Soualiho Meïté,Adel Taarabt,Paulo Bernardo,
Obránci: Alejandro Grimaldo,Nicolás Otamendi,Lucas Veríssimo,Jan Vertonghen,Ferro,André Almeida,Gilberto,Felipe Morato,Tomas·Araujo,
Brankáři: Odysseas Vlachodimos,Helton Leite,Mile Svilar,Fabio Duarte,Samuel Soares

Gilberto, 5 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore football LiveScore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Benfica zápasy živě na svém mobilu!