36462
Město
Bologna,Italy
Na Bologna

Bologna rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Bologna předchozí hra byla proti Fiorentina v Italian Serie A dne 2021/12/01 UTC, zápas skončil výsledkem 1:0. Bologna nastoupí na příští zápas 2021/12/05 UTC proti Fiorentina v Italian Serie A. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Bologna vs Fiorentina, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Bologna Sestava posledního zápasu
Bologna Formace posledního zápasu: 3-4-2-1
Útočníci: Musa Barrow,Marko Arnautović,Andreas Skov Olsen,Emanuel Vignato,Nicola Sansone,Diego Falcinelli,Federico Santander,Gianmarco Cangiano,Sydney van Hooijdonk,
Záložníci: Riccardo Orsolini,Mattias Svanberg,Roberto Soriano,Nicolás Domínguez,Jerdy Schouten,Aaron Hickey,Nicolas Viola,Kingsley Michael,Juan Manuel Valencia,Urbanski,Pyyhtia Niklas,
Obránci: Kevin Bonifazi,Adama Soumaoro,Mitchell Dijks,Ibrahima Mbaye,Lorenzo De Silvestri,Gary Medel,Luis Binks,Gabriele Corbo,Wisdom Amey,Ebenezer Annan,Arthur Theate,
Brankáři: Łukasz Skorupski,Francesco Bardi,Marco·Molla,Nicola·Bagnolini,Davide Franzini

Arthur Theate, 13 shod, 1 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Bologna zápasy živě na svém mobilu!