81360
Město
Dortmund,Germany
Na Borussia Dortmund

Borussia Dortmund live score,rozvrh, výsledky zápasů a nejnovější pořadí. Předchozí zápas Borussia Dortmund byl proti Real Madrid v UEFA Champions League dne 2024/06/01 UTC, zápas skončil výsledkem 0:2. Borussia Dortmund se chystá hrát svůj další zápas dne 2024/07/17 UTC proti Erzgebirge Aue v UEFA Champions League. Až začne zápas, budete moci sledovat Erzgebirge Aue vs Borussia Dortmund live score, H2H, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasu.

Borussia Dortmund Sestava posledního zápasu
Sestava posledního zápasu Borussia Dortmund: 4-2-3-1
Útočníci: Donyell Malen,Jadon Sancho,Karim Adeyemi,J.Bynoe-Gittens,Youssoufa Moukoko,Niclas Füllkrug,Sébastien Haller,Julien Duranville,P. Brunner,
Záložníci: Julian Brandt,Felix Nmecha,Marcel Sabitzer,Emre Can,Salih Özcan,Marco Reus,Marius Wolf,Abdoulaye·Kamara,Ole·Pohlmann,S. Bamba,K. Wätjen,
Obránci: Nico Schlotterbeck,Ian Maatsen,Julian Ryerson,Niklas Süle,Ramy Bensebaini,Mats Hummels,Antonios Papadopoulos,Mateu Morey,Guillermo·Bueno Lopez,
Brankáři: Gregor Kobel,marcel lotka,Alexander Meyer,Silas Ostrzinski,Marian·Kirsch

Nico Schlotterbeck, 34 zápasů, 1 asistencí

(Seznam nejlepších střelců/asistentů Borussia Dortmund je aktualizován živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na jakéhokoli hráče ze soupisky na stránce sestavy a zobrazit jeho osobní informace, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, transferová historie atd. K dispozici jsou také statistiky pro každého hráče ve všech soutěžích s celkovým počtem odehraných a zahájených zápasů, odehraných minut, počtu vstřelených gólů, počtu karet a mnohem více. Aplikace AiScore football live score je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows Phone. Můžete nás najít ve všech obchodech v různých jazycích vyhledáváním "AiScore". Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny zápasy Borussia Dortmund živě na svém mobilním zařízení!