81360
Město
Dortmund,Germany
Na Borussia Dortmund

Borussia Dortmund rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Borussia Dortmund předchozí hra byla proti FC Augsburg v International Club Friendly dne 2022/11/30 UTC, zápas skončil výsledkem 2:1. Borussia Dortmund nastoupí na příští zápas 2023/01/22 UTC proti FC Augsburg v International Club Friendly. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Borussia Dortmund vs FC Augsburg, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Borussia Dortmund Sestava posledního zápasu
Borussia Dortmund Formace posledního zápasu: 4-2-3-1
Útočníci: Karim Adeyemi,Sébastien Haller,Youssoufa Moukoko,Donyell Malen,Anthony Modeste,Marco·Pasalic,
Záložníci: Jude Bellingham,Giovanni Reyna,Julian Brandt,Mahmoud Dahoud,Salih Özcan,Emre Can,Thorgan Hazard,Marco Reus,Marius Wolf,Felix Passlack,Antonios Papadopoulos,J.Bynoe-Gittens,Abdoulaye·Kamara,Göktan Gürpüz,
Obránci: Niklas Süle,Nico Schlotterbeck,Raphaël Guerreiro,Thomas Meunier,Mats Hummels,Nico Schulz,Mateu Morey,Soumaula Coulibaly,T. Rothe,
Brankáři: Gregor Kobel,Luca Unbehaun,Alexander Meyer,marcel lotka,Silas Ostrzinski

Donyell Malen, 10 shod, 1 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Borussia Dortmund zápasy živě na svém mobilu!