12200
Město
Burgos,Spain
Na Burgos CF

Burgos CF live score,rozvrh, výsledky zápasů a nejnovější pořadí. Předchozí zápas Burgos CF byl proti - v Spanish Segunda Division dne 2024/06/02 UTC, zápas skončil výsledkem 1:1. Burgos CF se chystá hrát svůj další zápas dne - proti - v Spanish Segunda Division. Až začne zápas, budete moci sledovat - vs - live score, H2H, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasu.

Burgos CF Sestava posledního zápasu
Sestava posledního zápasu Burgos CF: 4-4-2
Útočníci: Fernando Niño,Anderson Arroyo,Álex Bermejo,Alejandro·San Cristobal Sanchez,Eduardo·Espiau,Ander Martín,Lucas·Ricoy,Jose Antonio·Molina Arjona,
Záložníci: Curro,Joni Montiel,Aitor Cordoba Querejeta,Daniel Ojeda,Miguel Atienza,Grego Sierra,Miki Muñoz,Kevin·Appin,S.D.C.Garcia,
Obránci: Matos,Unai Elgezabal,Borja González,Esteban Saveljich,Raul Navarro,Oussama·El Goumiri,Sergio Fernandez·Escobar,Jose Carlos·Arjona Simon,
Brankáři: José Antonio Caro,Loïc Badiashile,Ruben·De Gea Abril,Samuel·Rodriguez Vera

Eduardo·Espiau, 38 zápasů, 1 asistencí

(Seznam nejlepších střelců/asistentů Burgos CF je aktualizován živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na jakéhokoli hráče ze soupisky na stránce sestavy a zobrazit jeho osobní informace, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, transferová historie atd. K dispozici jsou také statistiky pro každého hráče ve všech soutěžích s celkovým počtem odehraných a zahájených zápasů, odehraných minut, počtu vstřelených gólů, počtu karet a mnohem více. Aplikace AiScore football live score je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows Phone. Můžete nás najít ve všech obchodech v různých jazycích vyhledáváním "AiScore". Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny zápasy Burgos CF živě na svém mobilním zařízení!