23500
Město
Cluj Napoca,Romania
Na CFR Cluj

CFR Cluj rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. CFR Cluj předchozí hra byla proti AZ Alkmaar v Romanian Liga I dne 2021/10/17 UTC, zápas skončil výsledkem 2:0. CFR Cluj nastoupí na příští zápas 2021/10/21 UTC proti AZ Alkmaar v Romanian Liga I. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky CFR Cluj vs AZ Alkmaar, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

CFR Cluj Sestava posledního zápasu
CFR Cluj Formace posledního zápasu: 4-3-3
Útočníci: Billel Omrani,Denis Alibec,Alexandru Chipciu,Hadi Sacko,Sebastian Mailat,Gondiu, Gheorghe,Dusan Celar,Gabriel Debeljuh,Denis Alex·Rusu,
Záložníci: Alexandru Păun,Ciprian Deac,Valentin Costache,Mihai Bordeianu,Rúnar Már Sigurjónsson,Claudiu Adrian Mihai Petrila,Jonathan Rodriguez,Anas Tahiri,Guessouma Fofana,Mihai Butean,Ovidiu Hoban,Razvan·Andronic,Emmanuel Culio,Adrian Gidea,Alin Razvan Fica,
Obránci: Andrei Burcă,Cristian Manea,Mário Camora,Mateo Sušić,Rachid·Bouhenna,Daniel Graovac,Denis Ciobotariu,Mike Cestor,Bismark Boateng,Florin·Stefan,
Brankáři: Karlo Letica,Giedrius Arlauskis,Cristian Bălgrădean,Cristiano Pereira,Otto Hindrich

Anas Tahiri, 5 shod, 1 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore football LiveScore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny CFR Cluj zápasy živě na svém mobilu!