38065
Město
Copenhagen,Denmark
Na FC Copenhagen

FC Copenhagen rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. FC Copenhagen předchozí hra byla proti Slovan Bratislava v Danish Superliga dne 2021/11/28 UTC, zápas skončil výsledkem 1:3. FC Copenhagen nastoupí na příští zápas 2021/12/09 UTC proti Slovan Bratislava v Danish Superliga. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky FC Copenhagen vs Slovan Bratislava, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

FC Copenhagen Sestava posledního zápasu
FC Copenhagen Formace posledního zápasu: 4-2-3-1
Útočníci: Jonas Wind,Luther Singh,Kamil Wilczek,Rasmus Winther·Hojlund,William Boving Vick,Roony·Bardghji,
Záložníci: Jens Stage,Lukas Lerager,Pep Biel,Rasmus Falk Jensen,Zeca,Andri Fannar Baldursson,Isak Bergmann Johanneson,Daniel·Haarbo,
Obránci: Kevin Diks,Davit Khocholava,Nicolai Boilesen,Peter Ankersen,Ruben Gabrielsen,Marios Oikonomou,Pierre Bengtsson,Bryan Oviedo,Hakon·Haraldsson,Kristiansen·Victor,Valdemar Lund·Jensen,Elias·Jelert Kristensen,
Brankáři: Kamil Grabara,Karl-Johan Johnsson,Johan·Guadagno,Andreas Frederik·Dithmer

Davit Khocholava, 15 shod, 1 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny FC Copenhagen zápasy živě na svém mobilu!