23804
Město
Almaty,Kazakhstan
Na FC Kairat Almaty

FC Kairat Almaty rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. FC Kairat Almaty předchozí hra byla proti Omonia Nicosia FC v Kazakhstan Cup dne 2021/11/28 UTC, zápas skončil výsledkem 3:3. FC Kairat Almaty nastoupí na příští zápas 2021/12/09 UTC proti Omonia Nicosia FC v Kazakhstan Cup. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Omonia Nicosia FC vs FC Kairat Almaty, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

FC Kairat Almaty Sestava posledního zápasu
FC Kairat Almaty Formace posledního zápasu: 4-4-2
Útočníci: João Paulo,José Kanté Martinez,Vagner Love,Vyacheslav·Shvyrev,Yerkebulan Seydakhmet,Andrey·Ulshin,Alisher·Rakhimzhanov,Miras·Omatay,Galymzhan·Kenzhebek,Aybar·Abdulla,Artur·Shushenachev,
Záložníci: Jacek Góralski,Aibol Abiken,Nebojša Kosović,Ricardo Alves,Nuraly Alip,Yan Vorogovskiy,Arseniy·Meleshenko,Adam·Adakhajiev,Gulzhigit Alykulov,Daniyar·Usenov,Miras·Kobeev,Aleksandr·Mrynskiy,Sagi Anet,Arsene·Buranchiev,Denis·Mitrofanov,
Obránci: Dino Mikanović,Rade Dugalić,Gafurzhan Suyumbayev,Macky Frank Bagnack,Denis Polyakov,Kamo Hovhannisyan,Sergey Keiler,Vladislav Kravchenko,Ravil·Ibragimov,Adilet·Sadybekov,Alexandr·Shirobokov,Abdulla·Shen,
Brankáři: Stas Pokatilov,Temirlan·Anarbekov,Dinmukhammed·Zhomart,Danil·Ustimenko,Nikita·Pivkin

Vagner Love, 22 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny FC Kairat Almaty zápasy živě na svém mobilu!