1000
Město
Sant Julia de Loria,Andorra
Na FC Santa Coloma

FC Santa Coloma rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. FC Santa Coloma předchozí hra byla proti Atletic Club D Escaldes v Andorran Primera Divisio dne 2022/09/18 UTC, zápas skončil výsledkem 2:2. FC Santa Coloma nastoupí na příští zápas 2022/10/02 UTC proti Atletic Club D Escaldes v Andorran Primera Divisio. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky FC Santa Coloma vs Atletic Club D Escaldes, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

FC Santa Coloma Sestava posledního zápasu
FC Santa Coloma Formace posledního zápasu: 4-4-2
Útočníci: Diego Nájera,Cristian Novoa,Lorenzo Buron,Andre Filipe Teixeira Azevedo,Gabi·Cunha,Xiscu Martínez,Josep Maria·Tizon,Jesus David Sosa Sebastia,Draman·Konare,Arturo·Riestra,Cristian Manuel·Millan Pichel,Pi, Enric,Andreu·Matos,
Záložníci: Hamza·Ryahi Bouharma,Carles Coto,Jaime Grondona,Albert Mercade Mellinas,Jamal Zarioh Taouil,Miguel·Laborda,Marc Pujol,David·Rodriguez Lopez,Marinho, Antonio,Victor·Alonso,Brian·Teixeira,Juanma·Torres,
Obránci: Maksim Volodjko,Alex·Sanchez,Robert Ramos Isus,Eric·De Pablos,Andreu Ramos,Lluis Blanco,Javier·Lopez Martin,Andre·Marinho,Marc Amat,Eric Ruiz·Naranjo,Rui·Beja,Alexandre·Gutierrez,
Brankáři: Miguel·Ramos,Andres Benítez,Ricardo Fernandez,Joel Garcia,Jose Bejarano·Leandro,Ivan Monteagudo,Adria·Munoz Fernandez

Kilian Grant, 2 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny FC Santa Coloma zápasy živě na svém mobilu!