22000
Město
Budapest,Hungary
Na Ferencvarosi TC

Ferencvarosi TC rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Ferencvarosi TC předchozí hra byla proti Kecskemeti TE v Hungary Cup dne 2022/09/18 UTC, zápas skončil výsledkem 0:2. Ferencvarosi TC nastoupí na příští zápas 2022/10/02 UTC proti Kecskemeti TE v Hungary Cup. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Kecskemeti TE vs Ferencvarosi TC, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Ferencvarosi TC Sestava posledního zápasu
Ferencvarosi TC Formace posledního zápasu: 4-2-3-1
Útočníci: Adama Traore,Carlos Auzqui,Tokmac Chol Nguen,Ryan Mmaee,José Marcos Costa Martins,Franck Boli,damir redzic,
Záložníci: Aissa Laïdouni,Anderson Esiti,Amer Gojak,Bálint Vécsei,Kristoffer Zachariassen,Muhamed Bešić,Xavier Mercier,Dávid Sigér,Giorgi Kharaishvili,Krisztian Lisztes,
Obránci: Eldar Ćivić,Adnan Kovačević,Samy Mmaee,Endre Botka,Mats Knoester,Henry Wingo,Rasmus Thelander,Lóránd Pászka,Olivér Nagy,
Brankáři: Dénes Dibusz,Ádám Bogdán,Gergo Szecsi,Levente Ori,Szabolcs Mergl,Marcell·Kovacs

Muhamed Bešić, 6 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Ferencvarosi TC zápasy živě na svém mobilu!