43286
Město
Florence,Italy
Na Fiorentina

Fiorentina rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Fiorentina předchozí hra byla proti Salernitana v Italian Serie A dne 2021/12/05 UTC, zápas skončil výsledkem 2:3. Fiorentina nastoupí na příští zápas 2021/12/11 UTC proti Salernitana v Italian Serie A. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Fiorentina vs Salernitana, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Fiorentina Sestava posledního zápasu
Fiorentina Formace posledního zápasu: 4-3-3
Útočníci: Dušan Vlahović,Nicolás González,Riccardo Sottil,Aleksandr Kokorin,José Callejón,Louis Munteanu,Filippo Di Stefano,Filippo·Di Stefano,Destiny Egharevba,
Záložníci: Gaetano Castrovilli,Lucas Torreira,Sofyan Amrabat,Alfred Duncan,Erick Pulgar,Marco Benassi,Giacomo Bonaventura,Youssef Maleh,Riccardo Saponara,Alessandro Bianco,Vittorio Agostinelli,Eljon Toci,
Obránci: Nikola Milenković,Lucas Martinez,Álvaro Odriozola,Cristiano Biraghi,Igor Júlio,Matija Nastasić,Lorenzo Venuti,Aleksa Terzić,Filippo Frison,
Brankáři: Bartłomiej Drągowski,Pietro Terracciano,Michele Cerofolini,Federico Brancolini,Antonio Rosati,Ivan·Andonov

Erick Pulgar, 7 shod, 1 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Fiorentina zápasy živě na svém mobilu!