700
Město
Falciano,San Marino
Na Folgore

Folgore rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Folgore předchozí hra byla proti Murata v San Marino Campionato di Calcio dne 2021/11/27 UTC, zápas skončil výsledkem 2:4. Folgore nastoupí na příští zápas 2021/12/05 UTC proti Murata v San Marino Campionato di Calcio. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Murata vs Folgore, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Folgore Sestava posledního zápasu
Folgore Formace posledního zápasu: 4-3-3
Útočníci: Marco Domeniconi,Marco Bernardi,Francesco·Gioia,Nicolo·Venerucci,Yaya·Jassey,William Edoardo·Garcia,Eric·Faithful,Matteo·Giardi,William·Innocenti,Paolo·Basile,Rosti·Marco,Pier Giorgio·Altissimi,
Záložníci: Enrico Golinucci,Mirco Spighi,Riccardo Aluigi,Luca Rossi,Manuel Muccini,Luca Bezzi,Marco Berardi,Gioele·Evangelisti,Stefano Sacco,Davide·Lisi,Federico·Di Addario,Assane·Fall,Giacomo·Francioni,Michele·Casadei,Simone·Perrino,Matteo·Serafini,Dormi, Lorenzo,
Obránci: Roberto Rosini,Cristian Brolli,Francesco Sartori,Andrea Nucci,Stefano·Lessi,Manuel Iuzzolino,Daniel·Piscaglia,Luca·Nanni,Francesco·Bossa,Manuel·Ricci,Andrea·Sabbadini,Nicholas·Arrigoni,Andrea·Cappelli,Sottile, Fabio,Semeraro, Umberto,Marini, Nicola,Giovanni Bonini,Piero·Tamagnini,
Brankáři: Angelo·Russo,Emanuele·Semprini,Raschi, Riccardo,Alessandro Semprini,Riccardo·Scrape,Davide·Bicchiarelli,Temeroli, Marco,Giovanni·Lombardi,Riccardo·Giorgi

E. Pilotto, 8 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Folgore zápasy živě na svém mobilu!