16227
Město
Frosinone,Italy
Na Frosinone

Frosinone rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Frosinone předchozí hra byla proti Como v Italian Serie B dne 2023/01/29 UTC, zápas skončil výsledkem 1:0. Frosinone nastoupí na příští zápas 2023/02/04 UTC proti Como v Italian Serie B. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Como vs Frosinone, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Frosinone Sestava posledního zápasu
Frosinone Formace posledního zápasu: 4-3-3
Útočníci: Luca Moro,Roberto Insigne,Giuseppe Caso,Gennaro Borrelli,Giacomo Manzari,Miloš Bočić,Alessandro·Selvini,Riccardo Ciervo,
Záložníci: Luca Mazzitelli,Samuele Mulattieri,Luca Garritano,Ben Lhassine Kone,Karlo Lulić,Marcus Rohdén,Luca Matarese,Aliou Badara·Traore,Daniel·Boloca,A. Oliveri,Andrea·Errico,Kalifa·Kujabi,
Obránci: Przemysław Szymiński,Luca Ravanelli,Mario Sampirisi,Matteo Cotali,Fabio Lucioni,Ilario Monterisi,Gianluca Frabotta,A.Oyono,Alessio·Maestrelli,Daniel·Macej,Gabriele·Bracaglia,Sergio·Kalaj,

A.Oyono, 13 shod, 1 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Frosinone zápasy živě na svém mobilu!