4913
Město
Hereford,England
Na Hereford United

Hereford United rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Hereford United předchozí hra byla proti Alfreton Town v English Conference North Division dne 2023/02/07 UTC, zápas skončil výsledkem 2:0. Hereford United nastoupí na příští zápas 2023/02/11 UTC proti Alfreton Town v English Conference North Division. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Hereford United vs Alfreton Town, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Hereford United Sestava posledního zápasu
Hereford United Formace posledního zápasu: 4-2-3-1
Útočníci: Billy·Murphy,
Záložníci: Tom Owen-Evans,Simon Clist,Craig Nicholas Jones,Rob Purdie,Frankie Artus,Cori·Williams,John Mills,Calvin·Dinsley,Garyn Preen,Lewis Feeley,Kyle Finn,George Lloyd,
Obránci: Mitchell Hancox,Krystian Pearce,Andy Gallinagh,Jordon·Thompson,Thierry·Latty Fairweather,Jordan Jivanda,Ryan Green,Jack Deaman,
Brankáři: Martin·Horsell,Alex·Harris,Jahquil·Hill,Dale Eve,Kyle Moore,Bradley Wade,Rhys Evans

Seznam hráčů se zraněním Hereford United
-

Hereford United Nejlepší střelci 22-23
-

Hereford United Nejlepší asistenti 22-23
-
(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Hereford United zápasy živě na svém mobilu!