74649
Město
Berlin,Germany
Na Hertha Berlin

Hertha Berlin rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Hertha Berlin předchozí hra byla proti Bayern Munchen v German Cup dne 2022/01/19 UTC, zápas skončil výsledkem 2:3. Hertha Berlin nastoupí na příští zápas 2022/01/23 UTC proti Bayern Munchen v German Cup. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Hertha Berlin vs Bayern Munchen, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Hertha Berlin Sestava posledního zápasu
Hertha Berlin Formace posledního zápasu: 4-1-4-1
Útočníci: Myziane Maolida,Marco Richter,Stevan Jovetić,Davie Selke,Ishak Belfodil,Anton Kade,Ruwen·Werthmuller,
Záložníci: Lucas Tousart,Suat Serdar,Santiago Ascacibar,Jurgen Ekkelenkamp,Vladimír Darida,Kevin-Prince Boateng,Dennis Jastrzembski,Jonas·Michelbrink,
Obránci: Niklas Stark,Dedryk Boyata,Jordan Torunarigha,Deyovaisio Zeefuik,Maximilian Mittelstädt,Marvin Plattenhardt,Lukas Klünter,Fredrik Andre Bjorkan,Peter Pekarík,M. Morgenstern,Cimo Röcker,Linus Gechter,Marton Dardai,
Brankáři: Alexander Schwolow,Oliver Christensen,Rune Jarstein,Nils-Jonathan Körber

Santiago Ascacibar, 19 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Hertha Berlin zápasy živě na svém mobilu!