1000
Město
Sant Julia de Loria,Andorra
Na Inter Club Escaldes

Inter Club Escaldes rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Inter Club Escaldes předchozí hra byla proti FC Santa Coloma v Andorran Primera Divisio dne 2021/10/24 UTC, zápas skončil výsledkem 0:2. Inter Club Escaldes nastoupí na příští zápas 2021/10/31 UTC proti FC Santa Coloma v Andorran Primera Divisio. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Inter Club Escaldes vs FC Santa Coloma, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Inter Club Escaldes Sestava posledního zápasu
Inter Club Escaldes Formace posledního zápasu: 4-4-2
Útočníci: Genis·Soldevila,Nicolas·Medina,Gerard Artigas Fonullet,Bruno·Lemiechevsky,Rodrigo·Vergara,Ludovic Clemente,Jordi·Betriu Armengol,Alejandro·Puga Caetano,Joel Roma·Barbero,Julia·Sanchez Soto,Joel·Paredes Leones,Cristian Martinez,Fabio Serra,Eugenio Else·Peralta Cabrera,Marc·Navarro Marin,Sergi·Suarez Otal,Santiago·Triguero,
Záložníci: Jordi Rubio,Sergio Moreno,Xavier·Andorra,Marc·Cabanes,Albert·Reyes,Emili Josep·Garcia Miramontes,Aleix Bove,Adria·Monge Boixader,Jordi·Roca Grau,Roger·Nazzaro,Francois David·Gomis Mendy,Gemelson·Fay Bill Vieira,Xavier·Vieira De Vasconcelos,Yael·Fontan Vilches,Filipe·Gomes,Gaston Rodrigo·Machado Lopez,Antonio·Lao Dona,Andres·Brinez,
Obránci: Pau Bosch,Gallego Arias Adrian,Mateo Rodríguez,Oscar Reyes,Eric Rodriguez,Ivan·Vigo,Xavier·Moreno,Ildefons Lima,Josep Maria·Cabanes,Oriol Fite,Federico·Bessone Luna,Ivan De Nova,Jose,Christian Alexander·Paredes Ponce,David·Maneiro Ton,Rafael Amaral·Santos Brito,
Brankáři: Jesús Coca,Jose Antonio·Gomes Moreira,Josep Gomes,Rubio Ortuno Gerardo,Friday Abidem Goldswill,Jordi·Ribo,Nicolas Augustin·Monetti Fernandez,Joan·Bayona Gallardo,Ivan·Perianez Meca,Josep Maria·Valera Da Silva,Daniel Artur·Lima

Joel Paredes, 5 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore football LiveScore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Inter Club Escaldes zápasy živě na svém mobilu!