2
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*UEFA European U21 Championship qualification Distribuce cílem 6 Zápasy
Na Ireland U21

Ireland U21 rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Ireland U21 předchozí hra byla proti Sweden U21 v UEFA European U21 Championship qualification dne 2021/11/16 UTC, zápas skončil výsledkem 1:0. Ireland U21 nastoupí na příští zápas 2022/03/29 UTC proti Sweden U21 v UEFA European U21 Championship qualification. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Sweden U21 vs Ireland U21, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Ireland U21 Sestava posledního zápasu
Ireland U21 Formace posledního zápasu: 3-4-2-1
Útočníci: Aaron Connolly,Michael Obafemi,Zachary Elbouzedi,Ross Tierney,Joe·Quigley,Aaron Drinan,Troy Parrott,Oliver·O'Neill,Dawson Devoy,Evan Ferguson,Adam Idah,Alex Gilbert,Colm·Whelan,Michael O'Connor,Ryan·Mcclean Cassidy,William·Ferry,Joshua·Kayode,Daniel Grant,Neil·Farrugia,Ronan Hale,
Záložníci: Jason Knight,Jack Taylor,Simon·Power,Jake Doyle Hayes,Daniel Mandroiu,Olamide Shodipo,Reece Grego-Cox,Shaun Donnellan,Conor Noss,Rory Hale,Jamie Lennon,Thomas O'Connor,William Hondermarck,Connor·Dimaio,Andrew Moran,Connor Patrick Ronan,James·Dunne,Brandon Kavanagh,Liam Kerrigan,Gavin Kilkenny,Dan McNamara,Tyreik Samuel·Wright,Conor Coventry,Anthony·Scully,Festy·Ebosele,Lee·O'Connor,Will Smallbone,
Obránci: Nathan Collins,Dara O'Shea,Joel Bagan,Conor Masterson,Barry Cotter,Liam Scales,Darragh Leahy,Danny Kane,Ethan Boyle,Mark McGuinness,Jake·O'Brien,Kameron·Ledwidge,Oisin·Mcentee,Corrie Ndaba,Ronan Boyce,Thomas·O'Connor,
Brankáři: Caoimhin Kelleher,Gavin Bazunu,Edward McGinty,Colin McCabe,Conor·Kearns,Brian Maher,David·Odumuso

Brian Maher, 5 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Ireland U21 zápasy živě na svém mobilu!