*Costa Rica Primera Division Distribuce cílem 21 Zápasy
24
48
Domácí hráči
Na Jicaral

Jicaral rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Jicaral předchozí hra byla proti - v Costa Rica Primera Division dne 2021/11/28 UTC, zápas skončil výsledkem 4:0. Jicaral nastoupí na příští zápas - proti - v Costa Rica Primera Division. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky - vs -, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Jicaral Sestava posledního zápasu
Jicaral Formace posledního zápasu: 4-2-3-1
Útočníci: Carlos Soza,Javier Camareno,Jurguens Montenegro,Arley Sandí,Ricardo Pires,Giovanni Pierre·Clunie Asenjo,Kenny Cunningham,Abraham·Gonzalez,Omar Alberto·Lopez Guzman,Joshua·Parra Mesen,Juan Vicente·Solis Brenes,
Záložníci: Freddy Álvarez,Walter Chevez,Grehivin Marchena,Luis Giovanny Annett Chavez,Sergio Cordoba,Luis José Gutiérrez,Kevin Patiño,Jefry Valverde,Esteban Cano,Jedwin Hohao·Lester Arroyo,Miguel Gerardo·Velazquez Olivares,Chevone Omelli·Marsh,Marvin Lorenzo·Esquivel Paz,Luis Carlos·Fallas Rojas,Aimar·Abarca,Alejandro Jesus·Bran Flores,Jose Andres·Torres Jimenez,Kendal Alejandro·Gallardo Sequeira,Jose·Perez,
Obránci: Kevin Fajardo Martinez,Jorge Gutiérrez,Francisco Flores,Sebastian Castro,Pablo Calderón,Rafael Núñez,Jessie Ruiz,Greivin Díaz,William Fernández,Wilmar Núñez,Marvin Esquivel,Gabriel·Diaz Diaz,Gabriel Emiliano·Pusula Coronel,Leonel Hector·Peralta,Francisco·Flores,Rafael Angel·Nunez Jimenez,Jason Andres·Prendas Cruz,Kevin Jose·Fajardo Martinez,Kevin·Vega,Kevin Arrieta,Esteban·Cano Arias,
Brankáři: Luis Alpízar,Kevin Briceño,Jussef Delgado,Guillermo Barrera,Bryan·Cordero,Miguel Aju,Francisco Alejandro·Gomez Bermudez

luis fallas, 14 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Jicaral zápasy živě na svém mobilu!