29699
Město
Karlsruhe,Germany
Na Karlsruher SC

Karlsruher SC rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Karlsruher SC předchozí hra byla proti FC Heidenheim v German Bundesliga 2 dne 2021/12/05 UTC, zápas skončil výsledkem 3:1. Karlsruher SC nastoupí na příští zápas 2021/12/12 UTC proti FC Heidenheim v German Bundesliga 2. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Karlsruher SC vs FC Heidenheim, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Karlsruher SC Sestava posledního zápasu
Karlsruher SC Formace posledního zápasu: 4-1-4-1
Útočníci: Philipp Hofmann,Dominik Kother,Malik Batmaz,Fabian Schleusener,
Záložníci: Marvin Wanitzek,Kyoung-Rok Choi,Jérôme Gondorf,Fabio Kaufmann,Lucas Cueto,Marc Lorenz,Leon Jensen,Tim·Breithaupt,Lazar Mirkovic,Efe-Kaan·Sihlaroglu,
Obránci: Christoph Kobald,Robin Bormuth,Philip Heise,Marco Thiede,Ricardo Van Rhijn,Sebastian Jung,Kilian Jakob,Daniel Gordon,Jannis·Rabold,Omoruyi·Irorere,
Brankáři: Marius Gersbeck,Markus Kuster,Paul Frederic·Lohr,Niklas·Heeger,Max·Weiss

Dominik Kother, 14 shod, 1 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Karlsruher SC zápasy živě na svém mobilu!