42837
Město
Poznan,Poland
Na Lech Poznan

Lech Poznan rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Lech Poznan předchozí hra byla proti Legia Warszawa v Poland Ekstraklasa dne 2022/09/18 UTC, zápas skončil výsledkem 0:1. Lech Poznan nastoupí na příští zápas 2022/10/01 UTC proti Legia Warszawa v Poland Ekstraklasa. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Lech Poznan vs Legia Warszawa, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Lech Poznan Sestava posledního zápasu
Lech Poznan Formace posledního zápasu: 4-2-3-1
Útočníci: Mikael Ishak,Georgiy Tsitaishvili,Artur Sobiech,Mateusz Zukowski,Filip Szymczak,Filip Wilak,Norbert Paclawski,
Záložníci: João Amaral,Jesper Karlström,Afonso Sousa,Adriel D'Avila Ba Loua,Kristoffer Velde,Radosław Murawski,Nika Kvekveskiri,Kristoffer Velde,Jakub Antczak,antoni kozubal,Filip Marchwinski,Michał Skóraś,Maksym Czekala,Patryk·Olejnik,
Obránci: Ľubomír Šatka,Filip Dagerstål,Dawid Kownacki,Antonio Milic,Pedro Rebocho,Bartosz Salamon,Barry Douglas,Alan Czerwiński,Adrian Laskowski,Maksymilian Pingot,Joel·Pereira,
Brankáři: Artur Rudko,Filip Bednarek,Miłosz Mleczko,Krzysztof Bakowski,Karol·Drazdzewski

Barry Douglas, 9 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Lech Poznan zápasy živě na svém mobilu!