60240
Město
Naples,Italy
Na Napoli

Napoli rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Napoli předchozí hra byla proti Spezia v Italian Serie A dne 2023/01/29 UTC, zápas skončil výsledkem 2:1. Napoli nastoupí na příští zápas 2023/02/05 UTC proti Spezia v Italian Serie A. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Spezia vs Napoli, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Napoli Sestava posledního zápasu
Napoli Formace posledního zápasu: 4-3-3
Útočníci: Victor Osimhen,Giacomo Raspadori,Hirving Lozano,Matteo Politano,Giovanni Simeone,Adam Ounas,Alessio Zerbin,
Záložníci: Piotr Zieliński,André Zambo Anguissa,Stanislav Lobotka,Tanguy Ndombélé,Eljif Elmas,Diego Demme,Khvicha Kvaratskhelia,Gianluca Gaetano,Karim Zedadka,
Obránci: Min-Jae Kim,Amir Rrahmani,Giovanni Di Lorenzo,Mathias Olivera,Mário Rui,Juan Jesus,Bartosz Bereszyński,Leo Østigård,Alessandro·Zanoli,Davide Costanzo,
Brankáři: Alex Meret,Pierluigi Gollini,Salvatore Sirigu,Davide Marfella,Hubert Idasiak

Eljif Elmas, 20 shod, 1 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Napoli zápasy živě na svém mobilu!